Forum Despre articol: Ești pregătit să fii Stageman? 123

MIA 24.07.2013 *.193.230.193.34

Idei de divertisment autohton ar fi obiceiurile de Craciun si Anul Nou.Sunt sigura ca le-ar place strainilor si nu numai un \'URS\',un JIAN,O CAPRA iar COLINZILE noastre ar fi adevarate concerte,

DARIUS 24.07.2013 *.5-13-86-5.residential.rdsnet.ro

Suntem pregatiti,dar cu marile griji de care nu scapam decat la doi metri sub pamant...

Ada 25.07.2013 *.home-309019.b.astral.ro

Foarte tare poza din deschidere! :))

ANA 25.07.2013 *.5-13-86-5.residential.rdsnet.ro

Baieti de baieti...

gabryelo1 30.07.2013 *.5-13-92-42.residential.rdsnet.ro

O idee foarte buna de afacere care sigur ar trebui sa prinda si la noi....cel putin mie mi-a placut ce am vazut \"la altii\"...

gica 01.08.2013 *.5-13-88-47.residential.rdsnet.ro

si mie imi place poza din deschidere...

Alte categorii

PROFIT system declară că nu este responsabil și nu interferează cu conținutul și modul de exprimare ale utilizatorilor de pe forum. Comentariile cu conținut de publicitate sau ostentativ și în contradicție cu principiile bunei maniere, vor fi eliminate.

Comentariile pot fi postate numai de către utilizatorii înregistrați. Adresa de IP a unei persoane ce postează un comentariu este vizibilă pentru toți utilizatorii. Un contul de utilizator poate fi blocat dacă acesta postează anunțuri comerciale sau comentarii obscene, indecente, calomniatoare care are au ca scop defăimarea unei persoane. Dacă vedeți un abuz, vă rugăm să ne contactați la: redactie@franchising.info.ro.

Administratorul organizează forumul în așa fel încât subiectele ce abordează teme similare sunt reunite și are grijă să actualizeze numele temelor abordate în conformitate cu informațiile noi postate.

Editorii își rezervă dreptul de a utiliza tot textul sau o parte din declarațiile postate pe forumul portalului Franchising.info.ro în articole ce pot fi publicate pe portal și Franchising.info.ro.