Forum Despre articol: Cum numesc moldovenii sandvișurile? 118

MARA 30.10.2013 *.5-13-86-136.residential.rdsnet.ro

Despre moldoveni numai de bine ,sunt harnici,sinceri darnici de aceea nu sunt prea bogati si consuma si sandvisuri de ce nu...

IULIAN 30.10.2013 *.5-13-86-136.residential.rdsnet.ro

Adica s-a deschis astazi si tocmai am trecut prin Suceava...vai!  vai! vai! ce-am ratat

DIANA 30.10.2013 *.5-13-84-5.residential.rdsnet.ro

Sandvisurile plac si moldovenilor si muntenilor si ardelenilor...si mie imi plac la nebunie si poate o sa le numesc ca in articol:P

vasile cernat 01.11.2013 *.5-13-86-136.residential.rdsnet.ro

Mie nu-mi plac sandviciurile delo.Nu sunt sanatoase..Prefer tochitura cu bulz ,e mai sanatos si nu ingrasa ca sandviciurile

MATEI 14.11.2013 *.193.230.193.34

Cate calorii sunt intr-o tochitura ai calculat Vasile? Si ele au un rol foarte important in mentinerea siluetei la care vad ca tii

Alte categorii

PROFIT system declară că nu este responsabil și nu interferează cu conținutul și modul de exprimare ale utilizatorilor de pe forum. Comentariile cu conținut de publicitate sau ostentativ și în contradicție cu principiile bunei maniere, vor fi eliminate.

Comentariile pot fi postate numai de către utilizatorii înregistrați. Adresa de IP a unei persoane ce postează un comentariu este vizibilă pentru toți utilizatorii. Un contul de utilizator poate fi blocat dacă acesta postează anunțuri comerciale sau comentarii obscene, indecente, calomniatoare care are au ca scop defăimarea unei persoane. Dacă vedeți un abuz, vă rugăm să ne contactați la: redactie@franchising.info.ro.

Administratorul organizează forumul în așa fel încât subiectele ce abordează teme similare sunt reunite și are grijă să actualizeze numele temelor abordate în conformitate cu informațiile noi postate.

Editorii își rezervă dreptul de a utiliza tot textul sau o parte din declarațiile postate pe forumul portalului Franchising.info.ro în articole ce pot fi publicate pe portal și Franchising.info.ro.