Forum Despre articol: Matematica nu-i grea, atunci când te ții de ea! 24

MARA 17.02.2014 *.193.230.193.34

Baiatul unei bune prietene din clasa I a fost testat pentru Italia si a fost inscriS in clasa a IV a dupa nivelul de pregatire.Din filmele americane am inteles ca simbolurile chimice se fac la liceu ori la noi se fac in clasa a VII A.Concluzia nu este real locul 45,doar daca au luat in calcul si copiii romilor

MIA 17.02.2014 *.5-13-85-105.residential.rdsnet.ro

Conteaza mult de cei care predau aceasta disciplina.Mi-a placut matematica dar cu parere de rau spun ca nu am avut parte de profesori buni si oricat am incercat sa ma descurc la un moment dat m-am pierdut si nu am mai tinut pasul.

DIANA 17.02.2014 *.82-137-14-56.rdsnet.ro

EU am avut parte de un profesor f bun de matematica in generala si mi-a placut...In liceu nu prea m-am mai tinut..ca era dirugu...

Elena 19.02.2014 *.86-107-101-54.accessmedia.ro

1

Cu totii avem un dascal de care ne amintim cu drag. :)

Mia 20.02.2014 *.193.230.193.34

233

Toata admiratia pentru un adevarat dascal care a invatat zeci de generatii matematica.D-nul Carcota Petrica de la Scoala Gh Mocanu Onesti...

Iulian 20.02.2014 *.5-13-97-160.residential.rdsnet.ro

192

Astazi ne-am despartit de un alt distins profesor de istorie D-ul Marinovici...Dumnezeu sa-l odihneasca in lumea ingerilor

DIANA 26.02.2014 *.82-137-14-133.rdsnet.ro

225

D zeu sa-l odihneasca!!!A fost un om deosebit cu care orasul se poate mandri..

Alte categorii

PROFIT system declară că nu este responsabil și nu interferează cu conținutul și modul de exprimare ale utilizatorilor de pe forum. Comentariile cu conținut de publicitate sau ostentativ și în contradicție cu principiile bunei maniere, vor fi eliminate.

Comentariile pot fi postate numai de către utilizatorii înregistrați. Adresa de IP a unei persoane ce postează un comentariu este vizibilă pentru toți utilizatorii. Un contul de utilizator poate fi blocat dacă acesta postează anunțuri comerciale sau comentarii obscene, indecente, calomniatoare care are au ca scop defăimarea unei persoane. Dacă vedeți un abuz, vă rugăm să ne contactați la: redactie@franchising.info.ro.

Administratorul organizează forumul în așa fel încât subiectele ce abordează teme similare sunt reunite și are grijă să actualizeze numele temelor abordate în conformitate cu informațiile noi postate.

Editorii își rezervă dreptul de a utiliza tot textul sau o parte din declarațiile postate pe forumul portalului Franchising.info.ro în articole ce pot fi publicate pe portal și Franchising.info.ro.