Forum Despre articol: Arta de a dărui 197

Ion 10.12.2012 *.193.230.193.34

Sfaturi utile şi nu greu de aplicat.Ca să primeşti cadouri trebuie şi să dăruieşti.Am pierdut mai mult timp gandindu-mă ce cadou sa ofer decat cadoul in sine.Dezamagirea a fost uriaşă cand am constatat ca nu am nimerit-o .De fapt pentru această temere am renunţat de multe ori deşi mai cred ca un cadou este binevenit

CATINCA 10.12.2012 *.5-13-85-208.residential.rdsnet.ro

Multumim pentru sfaturi si se vede treaba ca nu este atat de simplu sa oferi cadouri si daca meditezi prea mult  o lasi ca la inceput adica fara...cadoul este cadou ...Primesc cadouri si-mi  place

VASILE 01.01.2013 *.5-13-86-0.residential.rdsnet.ro

Mai daruim cadouri si dupa Craciun...urmeaza Craciunul pe vechi.Sf Ion...LA MULTI ANI celor care poarta numele de Vasile am inteles ca sunt peste 600 000 in Romania 

Alte categorii

PROFIT system declară că nu este responsabil și nu interferează cu conținutul și modul de exprimare ale utilizatorilor de pe forum. Comentariile cu conținut de publicitate sau ostentativ și în contradicție cu principiile bunei maniere, vor fi eliminate.

Comentariile pot fi postate numai de către utilizatorii înregistrați. Adresa de IP a unei persoane ce postează un comentariu este vizibilă pentru toți utilizatorii. Un contul de utilizator poate fi blocat dacă acesta postează anunțuri comerciale sau comentarii obscene, indecente, calomniatoare care are au ca scop defăimarea unei persoane. Dacă vedeți un abuz, vă rugăm să ne contactați la: redactie@franchising.info.ro.

Administratorul organizează forumul în așa fel încât subiectele ce abordează teme similare sunt reunite și are grijă să actualizeze numele temelor abordate în conformitate cu informațiile noi postate.

Editorii își rezervă dreptul de a utiliza tot textul sau o parte din declarațiile postate pe forumul portalului Franchising.info.ro în articole ce pot fi publicate pe portal și Franchising.info.ro.